Jameson Irish Whiskey

O klientovi

Jameson Irish Whiskey - trikrát destilovaný, dvakrát tak jemný, jedna skvelá chuť. Liehovar založený v roku 1780 v Smithfielde, v Dubline. Whiskey pre ľudí S nadhľadom. Značku na Slovensku zastrešuje agentúra Hello.

Zadanie

1) Predstavte si, že pri potulkách mestom stretnete typického Irish mana. Naznačí vám príbeh okolo Johna Jamesona a dostanete pozvánku na drink s odkazom na FB. Tu začína naša úloha - vytvoriť FB app, kde návštevník zistí celú pravdu o Johnovi Jamesonovi. Ďalej si vyberie bar, kde má drink na účet Johna Jamesona zdarma.

2) Pripraviť microsite Jameson kvíz a kvíz pre tablety. Úspešnou účasťou v kvíze, či už na webe alebo vo vašom bare, si ľahko zadovážite fľašu vášho Jamesona.

Riešenia

1) Adaptácia vizuálu do online prostredia. Dodržiavanie FB pravidiel. Obsahová rôznorodosť od videa, cez textové bloky až po import databázy barov.

2) Age verification page, sekcia videá, eventy, download a samotný kvíz. Zodpovedaj v časovom limite čo najviac otázok správne a vyhraj pre seba fľašu Jamesona.

Technológie

Dizajn, FB, CMS Drupal, Flash